A- A A+

Stypendium Gminy Trzebinia

Stypendia Burmistrza Miasta Trzebinia za rok szkolny 2019/2020

  • za osiągnięcia w nauce otrzymali:

Piotr Jędrzejczyk

Damian Kamieniarz

Paulina Paluch

Bartosz Malczyk

Zuzanna Zwolińska

Julia Kamieniarz

Kinga Krawczyk

Milena Palichleb

  • za osiągnięcia artystyczne:

Maria Chomik

Julia Dominik

  • za osiągnięcia sportowe:

Artur Łapcik

Gratulujemy!

 

Stypendia Burmistrza Miasta Trzebinia za rok szkolny 2018/2019 !

  • Julia Dominik             kl.IV               za osiągnięcia artystyczne
  • Jakub Żuradzki           kl.V                za osiągnięcia artystyczne
  • Maria Chomik             kl. V                za osiągnięcia artystyczne
  • Artur Łapcik                kl. VII             za osiągnięcia sportowe
  • Aleksandra Paluch     kl. VII            za osiągnięcia artystyczne
  • Filip Baciak                 kl. VIII            za osiągnięcia naukowe
  • Aleksandra Kozioł     kl. VIII           za osiągnięcia artystyczne
  • Kinga Rejdych            kl. VIII            za osiągnięcia artystyczne
  • Natalia Widna            kl. VIII           za osiągnięcia artystyczne

Stypendia Burmistrza Miasta Trzebinia za rok szkolny 2017/2018 !

  •  za osiągnięcia sportowe stypendium otrzymali:
    Zuzanna Zwolińska,
    Artur Łapcik
  •  za osiągnięcia w nauce:
    Piotr Jędrzejczyk,
    Paulina Paluch
  • za osiągnięcia artystyczne:
    Aleksandra  Kozioł,
    Natalia Widyna,
    Aleksandra PaluchGratulujemy!

Stypendia Gminy Trzebinia przyznane za rok szkolny 2016/2017 !
Miło mi poinformować społeczność szkolną, nauczycieli, rodziców, że kilkoro uczniów naszej szkoły, otrzymało stypendia Gminy Trzebinia  za szczególne osiągnięcia w nauce, sporcie i działalności artystycznej za rok szkolny 2016/2017.

  • za wybitne osiągnięcia w nauce stypendia otrzymali:

Joanna Leś  kl.VII
Filip Baciak kl. VII

  • za szczególne osiągnięcia artystyczne:

Aleksandra Paluch kl. VI

  •  za wybitne osiągnięcia sportowe:

Zuzanna Zwolińska  kl. IV a
Karol Trębacz  kl V
Karol Kłeczek  kl. VII
Jakub Gąsior   kl. VII
Artur Oczkowski  kl. V
Artur Łapcik kl. VI

Wszystkim gratulujemy!

mgr Ewa Stanach