Uczniowie wyróżnieni w roku szkolnym 2016/2017

Uczniowie wyróżnieni w roku szkolnym 2016/2017:

Klasa I

Maja Barańska
Maja Gąsiorowka
Martyna Gędoś
Kinga Kokoszka
Paulina Koratarz
Dominik Nowakowski
Samuel Ogórek
Xavier Siejka
Zuzanna Urbańczyk
Aleksandra Wasielewska
Michał Zych

 

 

 

 

 

 

 

Klasa II
Julia Dominik
Anna Jaremko
Patrycja Jurkitewicz
Igor Kowalik
Jakub Kretschmann
Oskar Laski
Maja Łodygowska
Milena Palichleb
Emilia Suwała
Nikola Wrzosek

 

 

 

 

 

 

 

Klasa III a
Bartosz Góral
Piotr Jabłoński
Zofia Majer
Anna Matusik
Lidia Olszak
Piotr Orzechowski
Zuzanna Zwolińska
Emilia Babczenko
Julia Cieplik

 

 

 

 

 

 

 

Klasa III b
Karol Brzózka
Maria Chomik
Julia Kamieniarz
Julia Kołacz
Kinga Krawczyk
Filip Sikora
Weronika Starzycka
Natalia Witoń
Olivia Żuradzka

 

 

 

 

 

 

 

Uczniowie, którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem:

Klasa IV
Karolina Baciak
Iwona Barwacz
Igor Bednarczyk
Kamil Brejta
Damian Kamieniarz
Jakub Kulig
Patrycja Kurek
Bartosz Malczyk
Aleksander Oczkowski
Paulina Paluch
Wiktoria Piwowarczyk
Karol Trębacz
Wiktoria Wentrys
Anna Witoń

 

 

 

 

 

 

 

Klasa V
Weronika Barańska
Magdalena Filipek
Piotr Jędrzejczyk
Aleksandra Paluch
Oliwier Perek
Michał Przeworowski
Maja Starzykiewicz

 

 

 

 

 

 

 

Klasa VI
Filip Baciak
Miłosz Bartosik
Wiktoria Brzózka
Aleksandra Gągolska
Jakub Gąsior
Karol Kłeczek
Michał Kłeczek
Aleksandra Kozioł
Weronika Kurek
Joanna Leś
Aleksander Oczkowski
Amelia Tupaj
Natalia Widyna

 

 

 

 

 

 

 

Tytuł Super Talent:

Julia Kamieniarz
Joanna Leś
Jakub Gąsior

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkolni Milionerzy:

Karolina Baciak
Bartosz Malczyk
Michał Kłeczek
Karol Kłeczek
Filip Baciak

 

 

 

 

 

 

 

Pożeracz Książek:

Igor Kowalik
Kinga Krawczyk
Paulina Paluch

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stypendium Rady Rodziców:

Patrycja Kurek
Paulina Paluch
Weronika Barańska
Piotr Jędrzejczyk
Joanna Leś

 

 

 

 

 

 

 

Mistrzowie Sportu:

 

 

 

 

 

 

 

Uczniowie wyróżnieni w I semestrze 2016/2017:
kl. I
Maja Barańska
Justyna Barwacz
Roxana Dziuba
Maja Gąsiorowska
Martyna Gędoś
Kinga Kokoszka
Paulina Koratarz
Nikodem Kolibaj
Dominik Nowakowski
Samuel Ogórek
Xavier Siejka
Zuzanna Urbańczyk
Aleksandra Wasielewska
Krystian Wentrys
Michał Zych

kl. II
Lena Babczenko
Kacper Bajor
Anna Jaremko
Oskar Laski
Milena Palichleb
Emilia Suwała

kl. III a
Bartosz Góral
Piotr Jabłoński
Hubert Koratarz
Zofia Majer
Lidia Olszak
Piotr Orzechowski
Zuzanna Zwolińska

kl. III b
Karol Brzózka
Julia Jabłońska
Julia Kamieniarz
Julia Kołacz
Kinga Krawczyk
Filip Sikora
Weronika Starzycka
Natalia Witoń
Olivia Żuradzka
Maria Chomik

kl. IV
Igor Bednarczyk
Kamil Brejta
Damian Kamieniarz
Patrycja Kurek
Bartosz Malczyk
Paulina Paluch
Wiktoria Piwowarczyk
Anna Witoń

kl. V
Piotr Jędrzejczyk
Maja Starzykiewicz

kl. VI
Aleksandra Gągolska
Jakub Gąsior
Aleksandra Kozioł
Weronika Kurek
Joanna Leś
Amelia Tupaj
Natalia Widyna

Uczniowie wyróżnieni za czytelnictwo:
Zuzanna Zwolińska kl. III a
Aleksandra Gągolska kl. VI
Igor Kowalik kl. II

Uczniowie wyróżnieni przez SKO:
Karol Kłeczek
Michał Kłeczek
Karolina Baciak
Filip Baciak
Bartosz Malczyk
Patrycja Kurek

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!