Osiągnięcia sportowe 2017/2018

• XIV Gminne zawody pływackie.

W dniu 24.05.2018 r. odbyły się Gminne zawody pływackie w Trzebini. W kategorii wiekowej klas III- VI nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

1 miejsce uczennica klasy IV Aleksandra Bartosik – 25 m styl dowolny.

1 miejsce uczennica klasy V Karolina Baciak – 50 m styl klasyczny.

2 miejsce uczennica klasy V  Bartosz Malczyk – 50 m styl klasyczny.

2 miejsce uczeń klasy VI Oliwier Perek – 50 m styl grzbietowy.

3 miejsce uczennica klasy IV Kinga Krawczyk – 25m styl grzbietowy.

Gratulujemy!

• Małopolskie Igrzyska Dzieci w wojewódzkich drużynowych biegach przełajowych kat. chłopców ur. 2005/2006  dystans 1000 m w Nowym Targu KLASYFIKACJA ZESPOŁOWA SZKÓŁ15 miejsce  SP DULOWA – powiat chrzanowski 85 pkt.:Kłeczek Karol, Kopta Szymon, Łapcik Artur, Trębacz Karol

Marysia Chomik
B. Chłopcy grupa młodsza – 1000 m. Miejsce II na szczeblu gminnym.
Sławek Kurdziel
Karol Brzózka
Gabryś Kucek
Daniel Kasprzyk
C. Dziewczęta grupa starsza – 800 m. Miejsce I na szczeblu gminnym.
D. Chłopcy grupa starsza – 1000 m.  Miejsce I  na szczeblu gminnym.

• Jakub Gąsior – 17 miejsce w  wojewódzkich zawodach  z pływania w Tarnowie
    w pływaniu indywidualnym – stylem klasycznym czas: 41,56.
  • Martyna Gędoś zdobyła 3 miejsce w Małopolskim Turnieju Finałowym Edukacja przez Szachy w Szkole. Gratulujemy!

• Uczennice 2. klasy na turnieju szachowym

Martynka Gędoś i Kinga Kokoszka z klasy drugiej wzięły udział w V Dulowskim Turnieju Juniorów w Szachach Szybkich, podczas którego zmagało się ze sobą kilkudziesięciu młodych szachistów. Martynka Gędoś ukończyła swoje partie, zdobywając wysokie piąte miejsce. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

• Znakomite wyniki naszej szkoły w międzyszkolnych zawodach w unihokeju chłopców! W turnieju wystąpiło siedem szkół podstawowych z gminy Trzebinia.
    Reprezentanci naszej szkoły ulegli tylko swoim kolegom ze SP nr 3, tym samym zajęli drugie miejsce na podium.
    Reprezentowali nas: Karol Kłeczek kl. VI, Artur Łapcik kl. VI, Michał Zając kl. VI, Oliwier Perek kl. VI, Michał Przeworowski kl. VI, Jakub Niewiedział kl. VI, Remigiusz Adamczyk kl. V, Kamil Brejta kl. V, Karol Trębacz kl. V. Gratulujemy!
    SP 3 – SP DULOWA 3:1

• III miejsce dziewcząt w unihokeju – uczennice klas piątej i szóstej reprezentowały szkołę w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt na szczeblu gminy. Rywalizowały z pięcioma drużynami i wywalczyły trzecie miejsce. W skład drużyny wchodziły: