Osiągnięcia sportowe 2019/2020

  • Jakub Woźnicki – VIII miejsce w II Dziecięcym Świątecznym Turnieju Szachowym P’15 w Trzebini

  • Filip Staroń –  II miejsce w Ogólnopolskich Zawodach o Worek Św. Mikołaja

  • Igrzyska Dzieci – Unihokej dziewczęta – IV  miejsce w gminie Trzebinia

Skład drużyny:

  1. Maria Chomik
  2. Olivia Żuradzka
  3. Julia Kołacz
  4. Julia Kamieniarz
  5. Zofia Majer
  6. Lidia Olszak
  7. Julia Dominik
  8. Izabela Pachoł
  9. Emilia Suwała
  10. Aleksandra Bartosik

 

  • Igrzyska Dzieci – Unihokej chłopcy – IV  miejsce w gminie Trzebinia

Skład drużyny:

  1. Piotr Jabłoński
  2. Patryk Faron
  3. Hubert Koratarz
  4. Gabriel Kucek
  5. Patryk Sądecki
  6. Filip Sikora
  7. Karol Brzózka
  • Igrzyska Dzieci – Halowa piłka nożna – dziewczęta – VI  miejsce w gminie Trzebinia

Skład drużyny:

  1. Maria Chomik
  2. Olivia Żuradzka
  3. Kinga Krawczyk
  4. Lidia Olszak
  5. Julia Kamieniarz
  6. Julia Kołacz
  7. Julia Dominik
  8. Weronika Starzycka
  9. Nikola Wrzosek
  10. Zofia Majer
  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Unihokej – Chłopcy – III miejsce w gminie Trzebinia

Skład drużyny:

  1. Maciej Stanuch
  2. Jakub Niewiedział
  3. Olivier Perek
  4. Kamil Brejta
  5. Szymon Kopta
  6. Remigiusz Adamczyk
  7. Bartosz Malczyk
  •  Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Unihokej – Dziewczęta – III miejsce w gminie Trzebinia

Skład drużyny:

  1. Patrycja Kurek
  2. Paulina Paluch
  3. Paulina Pazdańska
  4. Wiktoria Wentrys
  5. Zuzanna Kowalska Cumbrera
  6. Karolina Baciak
  7. Wiktoria Piwowarczyk
  8. Anna Witoń
  • Filip Staroń uczeń klasy 1. zdobył II miejsce na XIII Mistrzostwach Polski w Pływaniu.

  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Halowa połka nożna – Chłopcy: V miejsce w gminie

Skład drużyny:

  1. Michał Zając
  2. Maciej Stanuch
  3. Jakub Niewiedział
  4. Olivier Perek
  5. Kamil Brejta
  6. Szymon Kopta
  7. Remigiusz Adamczyk
  8. Bartosz Malczyk
  9. Jakub Kulig
  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Halowa połka nożna – Dziewczęta: III  miejsce w gminie

Skład drużyny:

  1. Weronika Barańska
  2. Maja Starzykiewicz
  3. Emilia Ślęzak
  4. Patrycja Kurek
  5. Paulina Paluch
  6. Paulina Pazdańska
  7. Wiktoria Wentrys
  8. Karolina Baciak
  9. Wiktoria Piwowarczyk
  10. Zuzanna Kowalska Cumbrera