Osiągnięcia wiedzowe 2018/2019

  • Miłosz Bartosik III miejsce w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Gratulujemy!

  • Miłosz Bartosik z kl.VIII – I miejsce w gminnych eliminacjach do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem: „ Młodzież zapobiega pożarom”, awans do etapu powiatowego. Gratulujemy!

  • Powiatowy Konkurs Wiedzy o Nauce Języka Polskiego – I miejsce zajął Filip Baciak z klasy VIII, natomiast w młodszej kategorii wiekowej Zuzanna Zwolińska z klasy VA zajęła II miejsce. Gratulujemy!

  • Pochwała Dyrektora Szkoły dla:

Klasa I

Martyny Janik za wzorową postawę i zachowanie

Hanny Nazimek za wzorową postawę i zachowanie

Zofii Pastuszki za wzorową postawę i zachowanie

Jakuba Zycha za wzorową postawę i zachowanie

Oliwii  Żbik za wzorową postawę i zachowanie

Szymona Kocota za wzorową postawę i zachowanie

Klasa II

Julii Brejty za wzorową postawę i zachowanie

Roberta Brzózki za wzorową postawę i zachowanie oraz wzorową frekwencję

Szymona Gągolskiego za wzorową postawę i zachowanie

Julii Lasoń za wzorową postawę i zachowanie

Tymoteusza Ogórka za wzorową postawę i zachowanie

Gabrieli Orzechowskiej za wzorową postawę i zachowanie

Sebastiana Krupy za wzorową frekwencję

Szymona Starzyckiego za wzorową frekwencję

Mai Ślusarczyk za wzorową frekwencję

 

Klasa III

Martyny Gędoś za wzorową postawę i zachowanie

Dominika Nowakowskiego za wzorową postawę i zachowanie

Samuela Ogórka za wzorową postawę i zachowanie

Michała Zycha za wzorową postawę i zachowanie

Krystiana Wentrysa za wzorową frekwencję

Klasa IV

Julii Dominik za wyniki w nauce oraz aktywną pracę na rzecz szkoły i środowiska lokalnego

Anny Jaremko za wyniki w nauce oraz wzorową postawę i zachowanie

Mileny Palichleb za wyniki w nauce oraz wzorową postawę i zachowanie

Oskara Laski za wyniki w nauce oraz wzorową postawę i zachowanie

Hanny Sowy za wyniki w nauce oraz wzorową postawę i zachowanie

Izabeli Pachoł za wyniki w nauce, wzorową postawę i zachowanie oraz wzorową frekwencję

Emilii Suwały za wyniki w nauce

Igora Kowalika za wyniki w nauce

Weroniki Pudełek za wyniki w nauce

Klasa Va

Piotra Jabłońskiego za wyniki w nauce, wzorową postawę i zachowanie

Bartosza Górala za wyniki w nauce, wzorową postawę i zachowanie

Zuzanny Zwolińskiej za wyniki w nauce, wzorową postawę i zachowanie

Lidii Olszak za wzorową frekwencję

Emilii Babczenko za aktywną pracę na rzecz szkoły i środowiska lokalnego

Klasa Vb

Karola Brzózki za wyniki w nauce, wzorową postawę i zachowanie oraz wzorową frekwencję

Marii Chomik za wyniki w nauce, wzorową postawę i zachowanie

Julii Kamieniarz za wyniki w nauce, wzorową postawę i zachowanie

Kingi Krawczyk za wyniki w nauce oraz aktywną pracę na rzecz szkoły i środowiska lokalnego

Julii Kołacz za wyniki w nauce, wzorową postawę i zachowanie oraz wzorową frekwencję

Filipa Sikory za wyniki w nauce

Szymona Stawarza za wzorową frekwencję

Natalii Witoń wzorową frekwencję

Klasa VI

Pauliny Paluch za wyniki w nauce, wzorową postawę i zachowanie

Wiktorii Piwowarczyk za wyniki w nauce, wzorową postawę i zachowanie

Anny Witoń za wyniki w nauce, wzorową postawę i zachowanie oraz wzorową frekwencję

Karoliny Baciak za wzorową postawę i zachowanie

Iwony Barwacz za wzorową postawę i zachowanie

Kamila Brejty za wyniki w nauce

Bartosza Malczyka za wyniki w nauce

Damiana Kamieniarza za wyniki w nauce

Patrycji Kurek za wyniki w nauce

Wiktorii Wentrys za wzorową postawę i zachowanie

Klasa VII

Piotra Jędrzejczyka za wyniki  w nauce, wzorową postawę i zachowanie oraz osiągnięcia w konkursach przedmiotowych

Aleksandry Paluch za wzorową postawę i zachowanie

Klasa VIII

Filipa Baciaka za wyniki  w nauce, wzorową postawę i zachowanie, osiągnięcia w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych oraz aktywną pracę na rzecz szkoły, klasy i środowiska lokalnego

Miłosza Bartosika za wyniki  w nauce, wzorową postawę i zachowanie oraz aktywną pracę na rzecz szkoły, klasy i środowiska lokalnego

Wiktorii Brzózki za aktywną pracę na rzecz szkoły, klasy i środowiska lokalnego

Aleksandry Gągolskiej za wyniki  w nauce, wzorową postawę i zachowanie oraz aktywną pracę na rzecz szkoły, klasy i środowiska lokalnego

Jakuba Gąsiora za wyniki  w nauce, wzorową postawę i zachowanie, osiągnięcia w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych oraz aktywną pracę na rzecz szkoły, klasy i środowiska lokalnego

Joanny Leś za wyniki  w nauce, wzorową postawę i zachowanie, osiągnięcia w konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych

Zuzanny Stawarz za wzorową frekwencję

Natalii Widyny za aktywną pracę na rzecz szkoły, klasy i środowiska lokalnego

Amelii Tupaj za aktywną pracę na rzecz szkoły, klasy i środowiska lokalnego

Aleksandry Kozioł za aktywną pracę na rzecz szkoły, klasy i środowiska lokalnego

Weroniki Kurek za aktywną pracę na rzecz szkoły, klasy i środowiska lokalnego

Zuzanny Malik za aktywną pracę na rzecz szkoły, klasy i środowiska lokalnego

Roksany Żbik za aktywną pracę na rzecz szkoły, klasy i środowiska lokalnego

  • I miejsce –  Piotr Jędrzejczyk z klasy VII i Filip Baciak z klasy VIII w drużynowym I. Powiatowym Konkursie Matematyczno- Historycznym.

Awans do etapu rejonowego:

  • Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego: Joanna Leś kl.VIII, Piotr Jędrzejczyk kl.VII
  • Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego: Joanna Leś kl.VIII, Piotr Jędrzejczyk kl.VII
  • Małopolskiego Konkursu Matematycznego: Joanna Leś kl.VIII, Filip Baciak kl.VIII
  • Małopolskiego Konkursu Historycznego: Filip Baciak kl.VIII
  • Małopolskiego Konkursu Chemicznego: Jakub Gąsior kl.VIII
  • Małopolskiego Konkursu Fizycznego: Filip Baciak kl.VIII, Jakub Gąsior kl.VIII

Awans do etapu wojewódzkiego:

  • Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego: Joanna Leś kl.VIII,
  • Małopolskiego Konkursu Matematycznego: Filip Baciak kl.VIII,
  • Małopolskiego Konkursu Historycznego: Filip Baciak kl.VIII,
  • Małopolskiego Konkursu Fizycznego: Filip Baciak kl.VIII.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!