A- A A+

Wakacje dobiegły końca…

Niezwykle szybko minęły wakacje, czas relaksu, spokoju, odpoczynku… Nadszedł czas systematycznej pracy – nauki. W środę 1 września rozpoczął się nowy rok szkolny 2021/2022.  Ze względów bezpieczeństwa spotkania od klas drugich do ósmych odbyły się z wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych. Na sali gimnastycznej o różnych godzinach  miało miejsce  ślubowanie klasy Ia oraz Ib. Na pierwszoklasistów czekało sporo atrakcji. Z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie przyjechali przedstawiciele prewencji, którzy przypomnieli zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Pierwszaki dostały drobne upominki od policjantów oraz mogli zrobić odcisk swoich linii papilarnych, które zabrali na  pamiątkę do domu. Uczniowie z chęcią robili sobie zdjęcie z policyjnymi maskotkami Polisią i Wawelkiem. Na koniec uczniowie klas pierwszych dostali plecaki z przyborami szkolnymi od firmy Tauron.

Życzymy wszystkim, by ten ciekawy szkolny czas stał się niezapomnianą i inspirującą przygodą, a zdobyta wiedza i umiejętności pozwoliły budować swoją przyszłość.

mgr Dominika Brzózka

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 klasa VIII B Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 klasa VIII a Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 klasa IV Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 klasa III Ślubowanie klas pierwszych. Uczniowie klasy Ia podczas uroczystości ślubowania. Uczniowie klasy Ib podczas uroczystości ślubowania.Uczniowie klas pierwszych z policyjnymi maskotkami oraz upominkami - plecakami.

Skip to content