Absolwenci

p1080806

W czerwcu 2016 r. wypuściliśmy spod swych skrzydeł być może ostatnich już tak młodych dwudziestu sześciu absolwentów naszej szkoły. Większość z nich kontynuuje naukę w Gimnazjum nr 3 w Trzebini. Jedynie Krystian Pytlik ruszył bardziej na północny-wschód do gimnazjum w Nowej Górze w poszukiwaniu nowych wyzwań, gdzie owocnie wykorzystuje swoje zdolności przywódcze, a Wojciech Paluch bardziej na północny-zachód by rozwijać swoje zdolności siatkarskie w Klubie Sportowym przy Gimnazjum nr 1 w Jaworznie. Na północnym-zachodzie odnajdziemy również Bartosza Kitę, który już rok wcześniej wyjechał do Anglii by i tam rozsławiać nasze dobre imię. Wszystkim życzymy powodzenia i wielu sukcesów!!!

Plany naszych Absolwentów:
17.04.2016r.

IMG_1682

Aktualnie uczę się w VI LO im. Adama Mickiewicza w Krakowie (klasa humanistyczna dwujęzyczna z językiem angielskim). Po maturze planuję studiować ekonomię, jedną z filologii nowożytnych lub komparatystykę literacką (najchętniej wszystkie te kierunki równocześnie na studiach MISH). Chciałabym zajmować się zawodowo dziennikarstwem, tłumaczeniem literatury lub badaniami nad jej historią (a może wszystkim naraz?). Moim następnym marzeniem jest stworzenie fundacji wspierającej młodzież uzdolnioną humanistycznie (uważam, że rozwijanie tego rodzaju talentów jest bardzo ważne, a obecnie pomijane w większości programów stypendialnych).
Weronika Tupaj

 

IMG_2792Nasi absolwenci z wizytą u Pierwszej Damy Rzeczypospolitej Polskiej Pani Agaty Kornhauser Dudy.

GIMNAZJALNE SUKCESY ABSOLWENTÓW:

2010/ 2011
Małopolski Konkurs Języka Polskiego – finalista Anna Mazurek

2012/ 2013
Małopolski Konkurs Humanistyczny – laureat Weronika Tupaj

2013/ 2014
Małopolski Konkurs Geograficzny – finalista Weronika Tupaj
Małopolski Konkurs Biologiczny – finalista Anna Urbańczyk

2014/ 2015
Małopolski Konkurs Języka Angielskiego – laureat Weronika Tupaj
Małopolski Konkurs Matematyczny – finalista Weronika Tupaj
Małopolski Konkurs Biologiczny – finalista Weronika Tupaj
Małopolski Konkurs Języka Polskiego– finalista Zuzanna Gąsior
Małopolski Konkurs Języka Francuskiego – finalista Zuzanna Gąsior

SMUTNE POŻEGNANIA…

W roku szkolnym 2014/2015 naszą szkołę opuściło 28 absolwentów. Dwudziestu dwóch kontynuuje naukę w Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów w Trzebini. Trzech z nich podjęło naukę w Gimnazjum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Trzebini, jedna osoba w Społecznym Gimnazjum w Płokach, jedna w Zespole Placówek Oświatowych w Woli Filipowskiej i jedna w Gimnazjum w Krakowie. Życzymy Wam powodzenia…

klasa 6