A- A A+

Dzień integracji klasowej

Początek roku szkolnego to przez jednych długo wyczekiwany okres spotkań z kolegami z klasy, dla innych – kolejny etap edukacyjny, a jeszcze  innych niezmiernie ekscytujący krok wstąpienia w szkolne progi. Choć początki często bywają nerwowe i emocjonujące, szybko mijają pozostawiając po sobie tylko wspomnienia. W środę wszystkie klasy opuściły mury szkoły, aby móc ponownie zacieśniać więzy koleżeństwa lub jak w przypadku klasy pierwszej – poznać się. Najmłodsi wraz ze swoimi wychowawczyniami spędzili dzień na grach i zabawach na szkolnym boisku. Przyjazna atmosfera pikniku, piękna pogoda pozwoliła pierwszakom oswoić się w nowej sytuacji. Klasa druga zdecydowała ten dzień spędzić inaczej, spacerując po Puszczy Dulowskiej. Stęsknieni za sobą koledzy i koleżanki szybko złapali dobry kontakt, opowiadając sobie jakie przygody przeżyli w czasie wakacji. Trzecioklasiści spędzili dzień integracji na Błoniach Karniowickich. Pomysłów na gry i zabawy nie było końca. Każdy znalazł coś dla siebie. Chłopcy zdecydowanie wybrali rozgrywki sportowe, rozegrali turniej w piłkę nożną, mecz w badmintona oraz w piłkarzyki. Dziewczynki najchętniej wspinały się na „pająka”, skakały na długiej skakance, puszczały bańki mydlane oraz uskuteczniały zabawę w berka wymyślając kolejne  wersje. Choć pomysły na spędzenie tego dnia były różne, to wszyscy uczestnicy mieli coś, co ich łączyło – uśmiech od ucha o ucha.

mgr Katarzyna Jedynak

Rywalizacja chłopców, gra w piłkarzyki.Uczniowie siedzą na scenie.Zabawa z chustą animacyjną.

 

 

 

 

 

Pierwszaki się integrują

„Dzień integracji klas” pierwszaki spędziły bardzo radośnie. Na placu zabaw oraz na terenie sportowym szkoły dzieci bawiły się i grały w piłkę. Nie zabrakło też wspólnego posiłku na świeżym powietrzu w postaci klasowego „pikniku na kocyku”. Pogoda i humory nam sprzyjały. To był udany i wesoły dzień.

mgr Renata Antoszczyk

Zdjęcie grupowe klasy pierwszej na boisku szkolnym.Uczniowie grają w kółko i krzyżyk.Zdjęcie grupowe klasy pierwszej na placu zabaw.Dziewczynki trzymają obręcz hula hop, chłopy grają w planszówki.

Skip to content