A- A A+

Komers klas ósmych

Dnia 15 czerwca 2022 roku w naszej szkole odbył się komers, który zorganizowali rodzice uczniów klas ósmych. W godzinach popołudniowych w murach szkoły stawili się uczniowie, rodzice i nauczyciele – wszyscy pragnęli obejrzeć wyjątkowy pokaz umiejętności artystycznych uczniów. Spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor, życząc wszystkim uczestnikom wspaniałej zabawy. Następnie młodzież klas ósmych zatańczyła „Belgijkę”. Kolejnym punktem uroczystego rozpoczęcia komersu były podziękowania uczniów skierowane do Dyrektora szkoły, wychowawców i nauczycieli. Jak zwykle nie obyło się bez ogromnych emocji i łez wzruszenia. Po zakończeniu części oficjalnej ósmoklasiści rozpoczęli zabawę w sali gimnastycznej, która w tym dniu zmieniła się nie do poznania. Mieniące się balony, kolorowe światła i niecodzienny wystrój wprawiły wszystkich w nadzwyczajny nastrój. Rodzice zapewnili również wspaniały poczęstunek dla wszystkich gości komersu. Już od pierwszych taktów muzyki wiadome było, że będzie to wyjątkowy i niezapomniany wieczór. Tak też było – ósmoklasiści bawili się wyśmienicie, nie zważając na uciekający czas.
Jednak, jak wiemy ,wszystko, co dobre, szybko się kończy. Wszyscy uczniowie jednogłośnie orzekli, że był to wyjątkowy wieczór, który na zawsze zostanie w ich pamięci. Te szczególne chwile uwieczniono na zdjęciach atrakcyjnej fotobudki. Staną się one wyjątkową pamiątką dla uczniów, rodziców i nauczycieli.

mgr Anetta Świerczek – Sumera

Uczniowie klas ósmych pozują do zdjęcia.Uczniowie klas ósmych pozują do zdjęcia.Uczniowie tańczą Belgijkę.Uczniowie tańczą Belgijkę.Uczniowie siedzą przy stole.

Skip to content