A- A A+

Młode Talenty – zapraszamy!

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w kolejnej edycji szkolnego konkursu Młode Talenty. Tegoroczna edycja odbędzie się pod nazwą „Eko – Młode Talenty”. Konkurs zaplanowany został na 14.04.2021r. W związku z sytuacją epidemiczną konkurs odbędzie się w odmiennej niż wcześniejsze formie. Uczniowie chcący wziąć udział i zaprezentować swoje talenty proszeni są o nagranie się i przesłanie filmiku do koordynatora p. Kasprzyk na adres email przekazany przez wychowawców. W wiadomości powinno znaleźć się: Imię i nazwisko ucznia, klasa, kategoria konkursowa. Termin nadsyłania filmów lub zdjęć: 09.04.2021r.

Kategorie konkursowe:

– śpiew (piosenka o tematyce związanej z ekologią, przyrodą, środowiskiem naturalnym itp.),

– taniec,

– recytacja (recytowany wiersz o tematyce związanej z ekologią, przyrodą, środowiskiem naturalnym itp.),

– gra na instrumencie,

– praca plastyczno – technicza pt. „Projektuję – nie marnuję!” uwzględniająca wykorzystanie odpadów (plastik, papier, aluminium itp.) do stworzenia czegoś ciekawego. W tej kategorii należy przesłać filmik lub zdjęcie wykonanej rzeczy.  Proszę dołączyć opis – co to jest lub do czego może to służyć. Liczyć będzie się kreatywność, pomysłowość oraz wykonanie.

Nadesłane filmy i zdjęcia zostaną zaprezentowane w dniu 14.04.2021r. komisji konkursowej, która wyłoni nagrodzone miejsca w każdej z kategorii.

Wszelkie pytania można kierować do koordynatora Młodych Talentów – p. Kasprzyk.

mgr Iwona Kasprzyk

Skip to content