A- A A+

Oddziały IV – VIII

Klasa IV

Klasa IV to 5 radosnych dziewczynek i 16 wesołych chłopców, którzy wkroczyli w nowy rok szkolny z wielkim entuzjazmem.  W tym roku wszystko jest dla nich nowe – nowa sala na pierwszym piętrze, nowa wychowawczyni, nowi nauczyciele, nowe przedmioty. Uczniowie powitali także w swoim gronie nowego kolegę. W II etap edukacyjny wszyscy wkroczyli pełni chęci do nauki i gotowi na czekające na nich wyzwania:)

Wychowawca klasy mgr Iwona Kasprzyk

Klasa V

Klasa V w nowym składzie i z nowymi pomysłami powitała kolejny rok szkolny 2020/2021, a wraz z nimi nową szkolną rzeczywistość. Pomimo niedogodności, nie opuszcza nas pozytywna energia, dobry humor i zapał do działania. Choć mamy różne poglądy, zainteresowania i temperamenty to jako zespół klasowy jesteśmy ciekawi nowych doświadczeń, jakie postawi przed nami szkoła.

Wychowawca klasy mgr Edyta Siemek

Klasa VI

Klasę szóstą rozpoczęliśmy ze zmniejszonym składem, ponieważ nasze szeregi opuścił jeden z uczniów. Przez tę stratę stosunek dziewcząt do chłopców wynosi 10:11. Wśród 21 uczniów naszej klasy znajdują się: fascynaci motoryzacji, sportowcy, tancerki, baletnice, akrobatki, piosenkarki, osoby, które chętnie działają w szkolnym kole wolontariatu, zwierzoluby i łobuzy pospolite  o wielkich serduszkach. Podsumowując: nasza klasa to 21 różnych osobowości o różnorodnych zainteresowaniach.

Wychowawca klasy mgr Anna Kozikowska

Klasa VIIa

Wrześniowy powrót do szkoły stał się wyzwaniem do wspólnego przeżywania sukcesów i porażek, nabywania i rozwijania umiejętności oraz budowania pozytywnej atmosfery w klasie. Niepowtarzalny rocznik uczniów klasy 7a zmierza się z nową rzeczywistością szkolną i nową wychowawczynią. Klasa godna uwagi, ze względu na ogromną różnorodność zainteresowań i charakterów. Znajdziemy tu poważnych intelektualistów i wesołków, ale także kilka cichych i skromnych osób. Życzmy sobie powodzenia, wiary we własne możliwości, pogody ducha, abyśmy byli zapamiętani, jak z najlepszej strony!

Wychowawca klasy mgr Anetta Świerczek – Sumera

Klasa VIIb

Klasa VIIb rozpoczęła rok szkolny z małą przewagą dziewcząt – 10:8. Wszyscy pełni energii, ciekawych pomysłów i zapału do pracy stawiają czoła nowym wyzwaniom. Kto zapała uczuciem do nowych przedmiotów, a kto pozostanie wierny swoim ulubieńcom? Kto ujawni swoje długo skrywane talenty? Pytań mamy mnóstwo i cierpliwie, krok po kroku dążymy do odpowiedzi.

Wychowawca klasy mgr Agnieszka Kaźmierczak

Klasa VIII

„Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego” w nowym roku szkolnym 2020/2021 w klasie VIII. Wrześniowy powrót po wakacjach do szkoły jest wyzwaniem nie tylko dla nauczycieli, ale również dla uczniów klasy VIII. Ostatni rok jesteście w jednej klasie. Potem wasze drogi się rozejdą do różnych szkół. Wszyscy muszą zapomnieć o wyjazdach i codziennym śledzeniu prognozy pogody, a skoncentrować się na porannym wstawaniu i ciężkiej, systematycznej pracy w klasie ósmej. Należy jednak pamiętać, że obok edukacji, innym, równie trudnym zadaniem jest rozpoczęcie nauki, powrót do zespołu klasowego i funkcjonowania w nim w trudnych dla wszystkich czasach pandemii. Dlatego należy pamiętać, że klasa to przypadkowy zbiór osób. Każdy uczeń jest inny i wnosi do zespołu klasowego różne doświadczenia, zainteresowania czy normy zachowania. Nawet jeśli ta sama grupa osób tworzyła tę samą klasę przed wakacjami, to po dwumiesięcznej przerwie są już innymi ludźmi i bardzo często relacje ich wiążące się zmieniły. Wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów i bardzo dobrych wyników w nauce oraz na egzaminie ósmoklasisty w maju.
Powodzenia !!!

Wychowawca klasy mgr Agata Krawczyńska

 

Skip to content