Odznaka Wzorowego Ucznia

Dnia 27 stycznia podczas Apelu Osiągnięć uczniowie naszej szkoły zostali nagrodzeni przez Panią Dyrektor odznaką Wzorowy Uczeń. Oto najlepsi z najlepszych.


KL. I

Bartosz Kita
Bartłomiej Brzózka
Jan Koźbiał
Aleksandra Kurdziel
Amelia Kurdziel
Kacper Korczyński
Krystian Pytlik
Wojciech Kajdas
Kamila Czechowska
Martyna Rejdych
Wojciech Paluch
Kacper Staroń
Kamil Zając


KL.II

Adamczyk Roksana
Furmanik Aleksandra
Kłeczek Julia
Kłopot Adam
Kowalik Adrian
Kurdziel Karolina
Kurzańska Małgorzata
Majerska Kamila
Owsianowska Sara
Paluch Martyna
Paszcza Martyna
Piwowar Kaja
Stępowska Adrianna
Kornelia Ślusarczyk


kl. III A

Czak Karolina
Gębalski Piotr
Lasoń Joanna
Rejdych Patrycja



KL. III B

Kinga Czechowska
Julia Fudala
Gabriela Kozioł
Maciej Przeworowski
Paulina Przybyła
Patryk Przygodzki
Patrycja Rozmus


KL. IV

J. Filipek 5,27 wzorowe
P.Głuch 4,9 wzorowe
M. Jasińska 4,9 wzorowe
M. Kasprzyk 5,18 bdb
W. Kłeczek 5,27 wzorowe
A. Kurek 5,1 wzorowe
D. Surowiec 4,9 wzorowe
K. Wideł 5,18 wzorowe


KL.V

Małgorzata Gągolska 5,09
Zuzanna Gąsior 5,54
Zuzanna Koźbiał 4,9
Katarzyna Pilarczyk 4,81
Kinga Stachowiak 4,81
Weronika Tupaj 5,54
Roksana Wideł 5,0

KL. VI

Kozyra Dawid 4,75 wzorowe
Ślusarczyk Brygida 4,75 wzorowe
Urbańczyk Anna 5,37 wzorowe

Pochwała dyrektora szkoły wobec społeczności szkolnej za wkład wniesiony
w tworzenie pozytywnego wizerunku Naszej szkoły dla uczniów kl. VI:
Anny Urbańczyk, Weroniki Stupnickiej, Natalii Barańskiej, Pauliny Kasprzyk, Natalii Kowalskiej, Martyny Malczyk, Klaudii Fabin, Karoliny Płonki, Pauliny Cieplik, Elżbiety Kurdziel,
Justyny Nowakowskiej, Darii Stawarz, Brygidy Ślusarczyk, Adriany Tekielak, Krzysztofa Paluch, Kacpra Wilgi, Huberta Piechoty, Krystiana Kurek, Dawida Kozyry, Fabiana Kocota,
Pawła Rejdycha, Michała Zając, Michała Głuch, Jakuba Głuch, Adriana Gębalskiego,
Dawida Zając, Jakuba Drozdek, Oskara Stupnickiego.

Pochwała dyrektora szkoły wobec społeczności szkolnej za wkład wniesiony
w tworzenie pozytywnego wizerunku Naszej szkoły dla uczniów kl. V:
Natalii Kasprzyk, Weroniki Tupaj, Natalii Gąsior, Zuzanny Gąsior, Zuzanny Koźbiał,
Pauliny Woch, Roksany Wideł, Katarzyny Zając, Katarzyny Pilarczyk, Małgorzaty Gągolskiej, Krzysztofa Siata, Piotra Pałki, Adriana Kurek, Patryka Brzózki, Dominika Rozmus,
Marcina Majeran, Artura Widyny, Konrada Sycz, Anny Starzyckiej, Filipa Stawarza, Klaudii Wideł.

Pochwała dyrektora szkoły wobec społeczności szkolnej za wkład wniesiony
w tworzenie pozytywnego wizerunku Naszej szkoły dla uczniów kl. IV:
Anity Paczka, Kamili Pałka, Martyny Jasińskiej, Moniki Mazurek, Marty Kawali,
Karoliny Stanuch, Barbary Brzózki, Natalii Molik, Angeliki Kurek, Justyny Filipek,
Weroniki Kłeczek, Marcina Kasprzyka, Jakuba Doros, Pawła Głucha, Damiana Surowiec.

Pochwała dyrektora szkoły wobec społeczności szkolnej za wkład wniesiony
w tworzenie pozytywnego wizerunku Naszej szkoły dla uczniów kl. II:
Weroniki Pabis, Aleksandry Furmanik, Martyny Trębacz, Aleksandra Majer, Adama Kłopot.
Małgorzata Kurzańska, Kamila Majerska.

Pochwała dyrektora szkoły wobec społeczności szkolnej za wkład wniesiony
w tworzenie pozytywnego wizerunku Naszej szkoły dla ucznia kl. I:
Martyny Trębacz, Kamil Zając

Gratulujemy!!!