A- A A+

Otwarcie Placu Zabaw

19 listopada 2010 r to ważna data w historii naszej szkoły. W tym dniu nastąpiło otwarcie nowopowstałego placu zabaw. Plac zabaw – marzenie naszych uczniów mogło się ziścić dzięki staraniom naszej Pani Dyrektor oraz sporym nakładom finansowym uzyskanym z funduszów europejskich i Urzędu Miasta .
Na oficjalne otwarcie, powiązane z tradycyjnym przecięciem wstęgi, został przygotowany tematyczny program artystyczny poświęcony zabawie na świeżym powietrzu. Było to przedstawienie teatralne przeplatane tańcem baletowym i prezentacją multimedialną .
Na uroczystość przybyli uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami oraz szerokie grono zaproszonych gości, wśród których był Burmistrz Miasta i Gminy Trzebinia Pan Adam Adamczyk.
Dodatkowo wesołą zabawę osłodziła sponsorowana, kręcona wata cukrowa – jak się okazało przysmak nie tylko dzieci, ale i dorosłych .
Plac zabaw otrzymał nazwę „BRYKOWISKO” – zwycięzcą szkolnego konkursu na najfajniejszą nazwę okazał się uczeń klasy III b Jakub Malczyk. Zwycięscy gratulujemy.

Skip to content