A- A A+

Odblaskowa Szkoła

We wrześniu 2010 roku uczniowie brali udział w konkursie „Odblaskowa Szkoła”. Celem tego konkursu było zwiększenie aktywności dyrekcji szkoły, nauczycieli, rodziców i uczniów w zakresie wyposażenia w elementy odblaskowe oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym dzieci.
Uczniowie klas I-VI dwukrotnie uczestniczyli w spotkaniach z funkcjonariuszami Powiatowej Komendy Ruchu Drogowego w Chrzanowie, na których zostały przeprowadzone pogadanki dotyczące bezpieczeństwa dzieci na drogach oraz każdy uczeń otrzymał odblaskowe opaski na ubrania.
Dużą popularnością wśród uczniów klas II i III cieszył się konkurs plastyczny. Dzieci wykonały piękne prace, które zostały zawieszone w kąciku konkursowym.
W połowie września przeprowadziliśmy szkolny konkurs Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Najlepszą znajomością przepisów oraz bezbłędnym przejazdem przez tor przeszkód wykazał się uczeń klasy V Adrian Kurek.
Rodzice i uczniowie klas trzecich otrzymali niezbędne informacje jak należy przygotować się do egzaminu na kartę rowerową podczas spotkania z policjantem.
Przy ulicy zostały odnowione bramki zabezpieczające wtargnięcie uczniów bezpośrednio na jezdnię. Dziękujemy za pomoc panu Waldemarowi Wszołkowi.
Szkoła została zaopatrzona w kamizelki odblaskowe, które będą wykorzystywane przez uczniów w czasie wycieczek pieszych po okolicy.
Dziękujemy bardzo serdecznie Funkcjonariuszom Komendy ruchu Drogowego za okazaną pomoc w realizacji zadań konkursowych.
Rodzice! Przypominajcie swoim pociechom o zakładaniu odblasków, zwłaszcza kiedy poruszają się po ulicy o zmierzchu.
Odblask o każdej porze uratować życie Ci może.

Realizacja projektu Odblaskowa Szkoła w roku szkolnym 2015/2016

Zapraszamy do zapoznania się z realizacją działań:

Pobierz Sprawozdanie z realizacji działań konkursu Odblaskowa szkoła.pdf

Realizacja projektu Odblaskowa Szkoła w roku szkolnym 2017/2018

Zapraszamy do zapoznania się z realizacją działań w obecnym roku szkolnym:

Pobierz sprawozdanie Odblaskowa Szkoła.pdf

Skip to content