A- A A+

WF z AWF 2022-2023

Zakończenie II edycji programu WF z AWF – aktywny powrót uczniów do szkoły.

W naszej szkole dobiegła końca II edycja programu „Aktywny powrót do szkoły – WF z AWF”, który cieszył się wielkim zainteresowaniem wśród uczniów klas II.  Patronem tego  programu było Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie. Celem programu była  poprawa stanu kondycji fizycznej dzieci i młodzieży oraz wsparcie uczniów w powrocie do pełnej sprawności fizycznej po długotrwałym okresie nauki zdalnej. Uczniowie klas IIa i IIb  w ramach tych zajęć realizowali  różne formy zabaw i gier  ruchowych o charakterze rekreacyjnym i zabawowym. Głównym celem zajęć sportowych była integracja uczniów oraz ich aktywny rozwój fizyczny i emocjonalny.

mgr Aneta Bałuszek

Uczniowie stoją w rzędzie w sali gimnastycznej.Uczniowie machają do zdjęcia.Uczniowie stoją w rzędach gotowi do ćwiczeń.Uczeń i uczennica trzymają się za ręce ćwicząc na materacach.

 

 

 

 

 

Aktywny powrót do szkoły – WF z AWF

Nasza szkoła wzięła udział w II edycji programu „Aktywny powrót do szkoły – WF z AWF”. Chętni uczniowie z klasy 4 oraz 3a od września brali udział w zajęciach sportowych. Ich celem była poprawa kondycji po okresie nauki zdalnej oraz ogólny rozwój fizyczny. Zajęcia odbywały się raz w tygodniu w formie gier i zabaw.

mgr Przemysław Zając

Uczniowie podczas gier i zabaw ruchowych w sali gimnastycznej.Uczniowie podczas gier i zabaw ruchowych w sali gimnastycznej.Uczniowie leżą w rzędzie na podłodze podczas gier i zabaw.Uczniowie podczas ćwiczeń w sali gimnastycznej.

Bądź sprawnym i zdrowym zuchem – zacznij cieszyć się ruchem!

Uczniowie chętni z klasy 2a i 2b  ponownie od września do listopada uczestniczyli w II edycji programu „Aktywny powrót do szkoły – WF z AWF”. Celem programu jest poprawa stanu kondycji fizycznej dzieci  po powrocie do zajęć stacjonarnych. Zajęcia odbywały się raz w tygodniu dla każdej klasy w formie gier i zabaw ruchowych.

mgr Aneta Bałuszek

Uczniowie pozują do zdjęcia z piłkami w sali gimnastycznej.Uczniowie pozują do zdjęcia z piłkami w sali gimnastycznej.

Skip to content