A- A A+

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 – „Tropem szkolnych przygód” 

1 września odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023. Pełni powakacyjnych wrażeń, wypoczęci, ruszamy w podróż do świata wiedzy. Przed nami edukacyjne wyzwania, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów i satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Nauczycielom wyrozumiałości i cierpliwości w pracy. A rodzicom wiele radości z osiągnięć dzieci.
Towarzyszyliśmy tego dnia najmłodszym uczniom Szkoły Podstawowej w Dulowej, zwłaszcza pierwszoklasistom, którzy rozpoczynają szkolną edukację. Był to bowiem dla nich dzień podwójnie ważny i niezwykły. Już tego pierwszego dnia zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi-Królowej w Dulowej, stając się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Mamy nadzieję, że każdy dzień spędzony w szkole przyniesie Wam wiele radości. Życzymy Wam sukcesów w nauce.

mgr Agata Krawczyńska

Uczennica śpiewa na środku sali, w tle napis Tropem szkolnych przygód.Uczniowie podczas apelu mówią do mikrofonów na środku sali.Dyrektor szkoły mówi do mikrofonu na środku sali, z tyłu stoją pierwszoklasiści.Dyrektor szkoły pasuje uczniów klasy pierwszej.

Skip to content