A- A A+

Zimowisko 2020…

3 II 2020
8.00 wyjazd, żegnamy rodziców i witamy przygodę…
10.00 zgodnie z planem, spokojnie, bez pośpiechu przybywamy do DWD w Porębie Wielkiej.
Jest to wieś położona u podnóża Gorców na wysokości 510 – 700 m n.p.m. Jest to jedna z większych wsi, licząca ponad 2 tysiące mieszkańców, w okolicy posiadająca dwa przysiółki – Koninki i Porębę Górną. Tutaj mieści się też siedziba Gorczańskiego Parku Narodowego. Poręba Wielka jest doskonałym miejscem do wędrówek o czym wkrótce się przekonamy…
14.00 obiad
15.30 spacer, długi spacer…
18.00 kolacja i potem…
Dance…

4-5 II 2020

Ciąg dalszy naszej przygody to wspólne warsztaty plastyczne, zajęcia sportowe, fantastyczne spacery, a dla chętnych wycieczka do Zakopanego.
W DWD każdy znajdzie coś dla siebie: może bilard z koleżanką, czy wspólne karaoke lub Just Dance??? Każdy może sam zdecydować.
A najbardziej lubimy spędzać czas razem…na rozmowach, w swoich pokojach.

6 II 2020

Kolejny etap konkursu czystości rozpoczął nasz dzień. Potem śniadanie i warsztaty. Głównym zadaniem edukacji prowadzonej przez Gorczański Park Narodowy jest nauczanie o wartościach przyrodniczych dla jakich utworzono w Gorcach park narodowy. Zobaczyliśmy, że przez swoją działalność Park propaguje także walory kulturowe tej części Beskidów. Pokazuje tradycyjne związki przyrody i człowieka i historię tego terenu.

A potem… bitwa śnieżna, zabawa w białym puchu… Oj, było radości.

7 II 2020

Ostatni dzień pobytu. Czas na podsumowanie całego tygodnia. Wniosek jest tylko jeden: jesteśmy mistrzami turnusu. Potrafimy spędzać razem czas, bawić się i śmiać się z każdej małej przyjemności…

Skip to content