A- A A+

Mikołajki

Mikołajki to zwyczaj obchodzony 6 grudnia na cześć Świętego Mikołaja – biskupa Miry. Według zwyczaju tego dnia Mikołaj obdarowuje grzeczne dzieci prezentami. Mikołaj odwiedził również uczniów naszej szkoły. Tego dnia uczniowie mieli uśmiech na twarzy, bo czekały na nich niespodzianki przygotowane przez kolegów i koleżanki.

Każdy dostał również słodki upominek od Rady Rodziców.

mgr Dominika Brzózka

Uczniowie z prezentami mikołajkowymiUczniowie z prezentami mikołajkowymiUczennice z MikołajemUczniowie z prezentami mikołajkowymiMikołaj rozdaje słodki poczęstunek uczniomUczniowie z prezentami mikołajkowymiMikołaj rozdaje słodki poczęstunek uczniomMikołaj rozdaje słodki poczęstunek uczniomMikołaj rozdaje słodki poczęstunek uczniomMikołaj rozdaje słodki poczęstunek uczniomMikołaj rozdaje słodki poczęstunek uczniom

Mikołajki w naszym przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Od kilku dni słychać było wesołe mikołajkowe piosenki  i rozmowy na temat wymarzonych prezentów. Mikołaj w tym roku z powodu ogromu pracy odwiedził dzieci w nocy i zostawił piękne podarki i wiadomość dla najmłodszych. Prezenty oraz słodkości wzbudziły wiele radości. Przygotowany poczęstunek również wywołał uśmiechy na twarzach dzieci. Wszystkim pomocnikom Świętego Mikołaja najmłodsi chcieliby serdecznie podziękować.

mgr Katarzyna Jedynak

Dzieci z prezentamiDzieci z prezentamiDzieci z prezentamiDzieci z prezentami

Skip to content