A- A A+

Wakacji nadszedł czas.

22 czerwca oficjalnie pożegnaliśmy rok szkolny 2017/2018. Najpierw udaliśmy się na mszę św., a następnie wszyscy zgromadziliśmy się w sali gimnastycznej, by uczestniczyć w festiwalu osiągnięć i… z uśmiechami na twarzach rozpocząć wakacje.

Jeszcze tylko odbiór świadectw, wyróżnień i odznaczeń. Tradycją naszej szkoły stało się przyznawanie najważniejszego odznaczenia jakim jest tytułu Mam Talent. Po raz kolejny wyróżnienie objął swoim patronatem Poseł na Sejm RP Pan Jarosław Szlachetka, który ofiarował pamiątkowe pióra poselskie trzem uczniom: Iwonie Barwacz, Piotrowi Jędrzejczykowi oraz Miłoszowi Bartosikowi.

Nie zabrakło również innych dyplomów i odznaczeń : Order Jadwigi, Przyjaciel Szkoły, Mistrz Sportu, Pożeracz Książek, podziękowanie za pracę w szkolnym kole wolontariatu i oczywiście dyplom za 100 % frekwencję.

W konkursie czystości przeprowadzonym przez Samorząd Uczniowski wygrała klasa I.

Na koniec oczywiście niespodzianka… i to nie jedna… słodkie desery, wystrzał kolorowego konfetti i prezenty dla wylosowanych szczęśliwców!

Wszystkim uczniom gratulujemy zdobytej wiedzy, zdolności i tytułów. Życzymy spokojnych i bezpiecznych wakacji, do zobaczenia we wrześniu!

mgr Lilianna Ziajka koordynator działania

Skip to content