A- A A+

Bez kategorii

Odbiór zaświadczeń

Informuję, że w dniu 31 VII 2020 w godz. 7.00-15.00 należy zgłosić się do sekretariatu szkoły po odbiór zaświadczenia o wyniku egzaminu ósmoklasisty.

Zapraszamy,

Sylwia Słomska dyrektor szkoły

Nasz Laureat i Finalista!

Niezwykle miło nam poinformować, a także pochwalić się, że Nasz uczeń kl. VIII Piotr Jędrzejczyk został LAUREATEM MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU Z FIZYKI oraz FINALISTĄ MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO!

Piotr od wielu lat imponuje nam swoją wiedzą z zakresu przedmiotów ścisłych, a jego zainteresowania fizyką i astronomią wzbudzają podziw wśród kolegów i koleżanek. Cieszymy się, że swoje pasje potrafił wykorzystać w drodze do sukcesu. Wiemy, że fizyka to trudny przedmiot, a przyswojenie wskazanego do każdego etapu konkursu materiału wymagało poświęcenia czasu oraz ogromnej samodyscypliny. Tym bardziej jesteśmy dumni, że uczeń Naszej Szkoły znalazł się w piątce laureatów Konkursu z fizyki oraz wśród finalistów Konkursu matematycznego organizowanych przez Małopolskie Kuratorium Oświaty w Krakowie.

mgr Iwona Kasprzyk (więcej…)

Dzień Kobiet w kl.IV – VIII

Starsi koledzy z klas IV-VIII również pamiętali o swoich koleżankach i z okazji Dnia Kobiet tradycyjnie złożyli im życzenia i wręczyli upominki. Nie brakowało kwiatów, słodkości i podarunków w ramach klasowych obchodów tego święta. Dziękujemy kolegom za pamięć i niespodzianki!

mgr Lilianna Ziajka (więcej…)

Wolontariusze czytają młodszym kolegom

W  pochmurny deszczowy dzień wolontariusze z naszej szkoły umilali czas na przerwach swoim młodszym kolegom czytając im bajki i baśnie. Uczniowie z klasy pierwszej i drugiej byli bardzo zadowoleni z tak spędzonej przerwy.
mgr Aneta Bałuszek (więcej…)

Pamiętamy…

27.01. Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu

” Chcemy pamiętać. Ale chcemy pamiętać w określonym celu, mianowicie po to, aby nie dopuścić już nigdy do zwycięstwa zła, jakiego doświadczyły miliony niewinnych ofiar nazizmu.

Jak mógł człowiek do tego stopnia pogardzać człowiekiem? Było to możliwe dlatego, że pogardził nawet Bogiem. Tylko bezbożna ideologia mogła zaplanować i przeprowadzić zagładę całego narodu”.

Jan Paweł II

Własnoręcznie wykonana bombka…

Właśnie taka dekoracja będzie prawdziwą ozdobą domowej choinki. Uczestnicy wycieczki do fabryki bombek choinkowych w Bęble (uczniowie kl. 1 i kl. 2) wzięli udział w warsztatach, podczas których własnoręcznie dekorowali bombkę, a następnie zabrali ją ze sobą na pamiątkę. Oprócz uczestnictwa w warsztatach dzieci zapoznały się z procesem powstawania szklanych ozdób choinkowych. (więcej…)

Przejdź do treści